Diplomy a pamätné tlačivá

Od roku 2003 pripravuje Maquita – Educational materials distribution  kolekciu farebných pamätných tlačív a diplomov, ktoré sa stali nenahraditeľnými pomôckami v materských školách. Autorkou všetkých návrhov je známa detská ilustrátorka Edita Plicková. Plnofarebné diplomy a listy slúžia na ocenenie vedomostí detí, ako spomienka na príjemne prežité chvíle alebo k významnej životnej príležitosti. Kompletnú ponuku nájdete na predskolak.eu – Diplomy a pamätné tlačivá.

MQT-TLA-0114 Plnofarebný uvítací list pre veselý vstup detí do MŠ vo formáte A5.
Diplom jazykový

MQT-TLA-0135 NOVINKA 2010 Diplom jazykový. Plnofarebný diplom pre deti na ocenenie ich vedomostí v cudzom jazyku vo formáte A5.Diplom - Pamätný listMQT-TLA-0124 Diplom – Pamätný list. Plnofarebný diplom pre každé dieťa, ktoré chce mať spomienku na príjemne prežité chvíle, vo formáte A5. Vhodné ako spomienka na turistiku, výlet, príp. športový deň.


.

Blahoželanie k sviatku dieťaťa vo formáte A5MQT-TLA-0117 Blahoželanie k sviatku dieťaťa vo formáte A5 poteší každé dieťa v deň jeho narodenín, alebo menín.


.

.

Diplom - Nebojácny plavecMQT-TLA-0125 Diplom – Nebojácny plavec. Plnofarebný diplom pre každého nebojácneho plavca vo formáte A5.Diplom - maškarnýMQT-TLA-0132 NOVINKA 2010 Diplom maškarný ples. Plnofarebný diplom pre deti ako ocenenie kreatívnosti pri tvorbe karnevalových masiek vo formáte A5.Diplom - Škola čakáMQT-TLA-0119 Diplom – Škola čaká. Plnofarebný rozlúčkový list s materskou školou pre deti vo formáte A5.Diplom - Umelecké činnostiMQT-TLA-0123 Diplom – Umelecké činnosti. Plnofarebný diplom pre každé nadané dieťa vo formáte A5. Vhodné na hodnotenie hudobnej, jazykovej, výtvarnej činnosti.

.

.

Diplom - dopravná výchovaMQT-TLA-0131 NOVINKA 2010 Diplom – Dopravná výchova. Plnofarebný diplom za poznatky v dopravnej výchove vo formáte A5.Diplom športovýMQT-TLA-0121 Plnofarebný športový diplom za detské výkony na ihrisku a v telocvični pre deti materských škôl vo formáte A5.Diplom všeobecnýMQT-TLA-0133 NOVINKA 2010 Plnofarebný všeobecný diplom vhodný na rôzne príležitosti v materskej škole vo formáte A5.Diplom za aktivituMQT-TLA-0120 Diplom za aktivitu. Plnofarebný diplom pre deti vo formáte A5.
Medaily pre víťazovMQT-TLA-0134 NOVINKA 2010 Medaily pre víťazov. Plnofarebné medaily za odmenu v rôznych športových, umeleckých, či iných činnostiach.VysvedčenieMQT-TLA-0126 Plnofarebné vysvedčenie pre každé dieťa vo formáte A4.

.